Cena usuwania wgnieceń

Jednymi z najczęściej wykonywanych naprawa motoryzacyjnych są naprawy blacharsko-lakiernicze. Ich cena może wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych, zależnie od wielkości i rodzaju usterki, a także modelu naprawianego samochodu.

Jaka jest cena usunięcią wgniecenia?

Jaka jest natomiast cena usuwania wgnieceń bez lakierowania? Nawet kilka razy niższa od klasycznych metod naprawy. Dlaczego? Ponieważ naprawy PDR nie wymagają szpachlowania, szlifowania, lakierowania, polerowania, a także wszystkich pozostałych prac, które stanowią otoczkę dla pracy lakiernika.

Jaka jest cena usuwania wgnieceń bez lakierowania?

Wgniecenia na karoserii, które mogły powstać na skutek opadów gradu, uderzenia ręką czy małej stłuczki, mogą być szybko usunięte przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Jeżeli naprawa zostanie wykonana prawidłowo, nie musisz się martwić o to, że na karoserii pozostaną jakiekolwiek ślady, będące dowodem takiej naprawy. Cena usunięcia wgniecenia bez lakierowania powinna być adekwatna do wykonanej pracy. Technik PDR musi w 100% wykonać usługę i przywrócić fabryczny kształt naprawianemu elementowi.

Na pewno taki sposób przeprowadzenia naprawy ucieszy klienta również ze względu na korzystny cennik, a dla ciebie zadowolony klient to najlepsza i bezpłatna forma reklamy. Zadbaj zatem o to, aby posiąść umiejętność wykonywania napraw PDR i ciesz się nowymi możliwościami.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.