Cena

bezinwazyjne usuwanie wgnieceń

Wszystkim zainteresowanym ceną usuwania wgnieceń bez lakierowania powtarzamy jak mantrę, że każde wgniecenie jest inne. Dlatego też, za uczciwe i rzetelne podejście uznajemy wycenianie każdej naprawy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg czynników, które mają wpływ na jej końcowy koszt.

Od czego zależy cena usunięcia wgniecenia?
Cena naprawy zależy od bardzo wielu czynników, bierzemy pod uwagę m.in. szacunkowy czas pracy, dostępność do wgniecenia, miejsce uszkodzenia, wielkość dołka, stopień skomplikowania, ilości wgniotek, ilości zagnieceń, głębokości wgniecenia, ilości użytych materiałów czy dobór metody naprawy. Ze względu na ilość zmiennych podanie kosztu na podstawie sztywnego cennika jest dalekie od dobrej praktyki technika PDR.

Jak można sprawdzić cenę usunięcia wgniecenia?
Istnieją trzy sposoby na poznanie ceny usunięcia wgniecenia. Pierwszy polega na zrobieniu zdjęć elementów do naprawy i przesłaniu ich na adres:

kontakt@naprawa-wgniecen.pl

Im więcej zdjęć dobrej jakości otrzymamy, tym precyzyjniejszy koszt będziemy w stanie podać. Zazwyczaj udaje nam się odpowiedzieć na maila tego samego dnia. Drugi sposób na poznanie ceny naprawy to osobisty przyjazd do naszego biura. Na miejscu technik PDR dokona oględzin uszkodzeń i poda koszt naprawy. W razie konieczności do Państwa dyspozycji jest komfortowa poczekania w nowopowstałym budynku. Trzeci sposób to przyjazd naszego technika PDR do Państwa i tam dokonania analizy i wyceny. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Dlaczego warto?
Po przeprowadzeniu tysięcznej naprawy przestaliśmy liczyć, tak dużo ich było. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta, które zagwarantowane jest jakością naszej pracy. Jesteśmy otwarci na potrzeby i specjalne prośby właścicieli naprawianych samochodów. Ta elastyczności wyróżnia nas :) Sprawdź efekty naszych napraw →

Dodatkowe informacje
Realizujemy naprawy z ubezpieczenia. Przedstawiamy formalne kosztorysy. Rozliczamy się na podstawie faktur VAT. Działamy kompleksowo B2B oraz B2C.


Trafiłeś tutaj ponieważ szukałeś informacji związanych z:

  • Usuwanie wgnieceń cena
  • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania cena
  • Wyciąganie wgnieceń cena
  • Cennik PDR