Cennik PDR

Cena wyciągania wgnieceń karoserii bez lakierowania jest znacząco niższa od kosztów klasycznych napraw blacharsko-lakierniczych.

kurs pdr

Czy to z powodu zbyt bliskiego parkowania względem innego pojazdu, niezauważenia przeszkody na drodze czy dlatego, że występowały mocne opady gradu. Niestety nikt z nas nie cofnie czasu, może natomiast usunąć te uszkodzenia z karoserii, nie pozostawiając po nich najmniejszego śladu. Co więcej, ślad nie pozostanie również po wykonanej naprawie. Lakier w dalszym ciągu będzie miał oryginalną grubość, a brak szpachli na karoserii nikomu nie zdradzi, że cokolwiek było tutaj robione. Tak wyglądają naprawy wykonywane metodą PDR. Zatem, jaki jest cennik PDR.

Jaki jest cennik PDR?

Cena wyciągania wgnieceń karoserii bez lakierowania jest znacząco niższa od kosztów klasycznych napraw blacharsko-lakierniczych. Również samochód nie musi pozostawać unieruchomiony na kilka dni – naprawa trwa zaledwie kilka godzin, ale to zależy od wielkości uszkodzenia i liczby wgnieceń. Cennik PDR karoserii bez lakierowania jest również atrakcyjny dla ubezpieczycieli, którzy coraz częściej zlecają usuwanie szkód z użyciem metod PDR.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.