Czym jest metoda PDR?

Auto-Tom istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2008 roku.

wyciąganie wgniotek cena

Auto-Tom istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2008 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie województwa świętokrzyskiego świadczymy usługę profesjonalnego i skutecznego usuwania wgnieceń bez konieczności ponownego lakierowania samochodu. Organizujemy również certyfikowane kursy naprawy wgnieceń. Wiemy jak usuwać wgniecenia bez lakierowania metodą PDR. Zaufało nam już tysiące osób, chwaląc za solidność i jakość naszej pracy. Dziękujemy.

Fotografie z wyciągania wgnieceń

Sprawdź nasze naprawy! Zobacz nowe zdjęcia w galerii!

NASZA OFERTA

Głównym profilem działalności Auto-Tom jest usuwanie wgnieceń z karoserii samochodu bez konieczności ponownego lakierowania nadwozia. Najczęściej do naprawy trafiają samochody po gradobiciu, oraz auta z wgnieceniami parkingowymi. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania cena jest ustalana indywidualnie na podstawie uszkodzeń do naprawy. Świadczymy również usługi z zakresu reperacji szyb samochodowych. Cyklicznie organizujemy certyfikowane kursy i szkolenia z usuwania wgnieceń.

SZKOLENIA Z NAPRAWY WGNIECEŃ

Przeprowadzamy cyklicznie certyfikowane szkolenia w zakresie naprawy wgnieceń bez lakierowania. Doradzamy także w sprawie zakupów narzędzi do tej techniki. Więcej informacji (terminy, cena, zakres, certyfikat) znajduje się w zakładce szkolenia.

Porównanie czasu i kosztu usunięcia wgniecenia

TECHNOLOGIA WYCIĄGANIA WGNIECEŃ

Zaawansowana technika, którą stosujemy polega na wypychaniu wgniecenia od wewnętrznej strony poszycia nadwozia. W przypadku, gdy uszkodzony akest tak zwany profil zamknięty nadwozia stosujemy metodę Glue Puller oraz naprawę SMART. Jej podstawą jest użycie specjalistycznych narzędzi PDR do usuwania wgnieceń oraz uchwytów o odpowiednio spasowanym kształcie i wielkości w zależności od uszkodzenia. Celem zabiegu jest wyciągnięcie wgniecenia od zewnętrznej strony nadwozia, tak aby przywrócić pierwotny kształt naprawianego elementu.

GWARANCJA JAKOŚCI

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to bezpieczna technika. Po naprawie wygląd i kształt karoserii jest taki sam jak w fabrycznych samochodach. Nie są widoczne ślady uszkodzeń czy reperacji. Solidnie przykładamy się do każdego zlecenia, a jakość wykonania jest zawsze stawiana na pierwszym miejscu.

DOŚWIADCZENIE W USUWANIU WGNIECEŃ

Zdobyte doświadczenie w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami daje 100% gwarancji usunięcia wgniecenia oraz przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonego elementu z zachowaniem oryginalnej powłoki lakierniczej. Efekty pracy są trwałe i utrzymują się w doskonałym stanie przez długi czas.

KOMFORT DLA CIEBIE

Dokładamy wszelkich starań aby osoby, które nam zaufały zawsze były zadowolone z efektów naszej pracy. Możesz umówić się na wybrany termin dzwoniąc do nas. Jeśli wymaga tego sytuacja, istnieje możliwość dojazdu do klienta i tam dokonania niezbędnych napraw.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.