Gdzie można usunąć wgniecenia?

W twoim samochodzie zdarzyła się szkoda parkingowa? A może nieostrożnie wjeżdżałeś do garażu i delikatnie uszkodziłeś błotnik?

zestaw do usuwania wgnieceń

Obawiasz się że naprawa będzie się wiązać z lakierowaniem samochodu i uzupełnianiem wgniecenia szpachlą? Wiesz jak bardzo wpływa to na wartość pojazdu i za wszelką cenę chcesz tego uniknąć? Teraz jest to możliwe.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć jeden z warsztatów samochodowych, wykonujących naprawy PDR. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest dziś możliwe. Pozwala na to nowoczesna technika wyciągania i wypychania karoserii, w której element odzyskuje pierwotny wygląd, bez konieczności malowania karoserii. Znacząco zmniejsza to koszt naprawy, jest szybsze od klasycznych napraw blacharsko-lakierniczych i nie grozi tym, że za kilka lat w miejscu naprawy pojawi się rdza. Również sprawdzając miernikiem grubość warstwy lakieru, będzie ona bez zmian. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to twoja szansa na to, aby po małej stłuczce lub gradobiciu nie pozostał ani jeden ślad na masce lub dachu.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.