Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń wybrać?

Samochody z wgnieceniami od gradu czy powstałymi na skutek drobnych stłuczek często nie kwalifikują się do napraw blacharsko-lakierniczych.

Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń wybrać? 2019

Ich klienci wolą z nich zrezygnować, nie ryzykując ewentualnego zarzutu że uszkodzenie miało większy charakter niż w rzeczywistości. Naprawa PDR pozwala usunąć wgniecenie, nie pozostawiając po nim żadnego śladu.

Narzędzia do wyciągania wgnieceń

Aby móc prawidłowo takie naprawy wykonać, potrzebne są narzędzia do usuwania wgnieceń. W zestawie takim znajdzie się wszystko co konieczne, aby przeprowadzić wyciąganie wgniecenia z zewnątrz lub jego wypychanie od środka karoserii. Aby narzędzia do wyciągania wgnieceń bez lakierowania niezawodne i trwałe, powinny być najwyższej jakości, od renomowanych firm. Zajmujemy się sprzedażą takich narzędzi, pochodzących od najlepszych, sprawdzonych firm z USA. Zapewniamy naszym klientom nie tylko pomoc w ich wyborze, ale również pełne przeszkolenie z obsługi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i bardzo duży asortyment narzędzi PDR sprzedawanych w zestawach, jak również pojedynczo, a także akcesoriów do nich.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.