Cennik PDR

Cena wyciągania wgnieceń karoserii bez lakierowania jest znacząco niższa od kosztów klasycznych napraw blacharsko-lakierniczych.

Czy to z powodu zbyt bliskiego parkowania względem innego pojazdu, niezauważenia przeszkody na drodze czy dlatego, że występowały mocne opady gradu. Niestety nikt z nas nie cofnie czasu, może natomiast usunąć te uszkodzenia z karoserii, nie pozostawiając po nich najmniejszego śladu. Co więcej, ślad nie pozostanie również po wykonanej naprawie. Lakier w dalszym ciągu będzie miał oryginalną grubość, a brak szpachli na karoserii nikomu nie zdradzi, że cokolwiek było tutaj robione. Tak wyglądają naprawy wykonywane metodą PDR. Zatem, jaki jest cennik PDR.

Czytaj dalej Cennik PDR

Koszt wyciągania wgnieceń

Czy do twojego warsztatu coraz częściej zaglądają klienci i pytają jaka cena wyciągania wgnieceń metodą PDR?

Naprawa uszkodzeń karoserii bez lakierowania przyciąga klientów niczym magnes. To potencjalna oszczędność pieniędzy i krótki czas naprawy uszkodzenia. To rzeczywiście może kusić i stanowić nie lada zachętę do tego, aby sprawdzić jak w rzeczywistości metoda spisuje się z ich samochodem. Dlaczego zatem im tego nie umożliwić?

Czytaj dalej Koszt wyciągania wgnieceń

Cena usuwania wgnieceń

Jednymi z najczęściej wykonywanych naprawa motoryzacyjnych są naprawy blacharsko-lakiernicze. Ich cena może wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych, zależnie od wielkości i rodzaju usterki, a także modelu naprawianego samochodu.

Jaka jest natomiast cena usuwania wgnieceń bez lakierowania? Nawet kilka razy niższa od klasycznych metod naprawy. Dlaczego? Ponieważ naprawy PDR nie wymagają szpachlowania, szlifowania, lakierowania, polerowania, a także wszystkich pozostałych prac, które stanowią otoczkę dla pracy lakiernika.

Czytaj dalej Cena usuwania wgnieceń