Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń wybrać?

Samochody z wgnieceniami od gradu czy powstałymi na skutek drobnych stłuczek często nie kwalifikują się do napraw blacharsko-lakierniczych.

Ich klienci wolą z nich zrezygnować, nie ryzykując ewentualnego zarzutu że uszkodzenie miało większy charakter niż w rzeczywistości. Naprawa PDR pozwala usunąć wgniecenie, nie pozostawiając po nim żadnego śladu.

Czytaj dalej Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń wybrać?

Narzędzia do Smart Repair

Smart Repair (z ang. Small and Medium Area Repair Technologies) jest to grupa specjalistycznych metod, których zadaniem jest usunięcie wszelkich wizualnych defektów pojazdów.

Technologia ta staje się w Polsce coraz popularniejsza i stopniowo wypiera tradycyjne metody napraw. Dzięki zastosowaniu technologii Smart Repair można skutecznie skrócić czas wykonania usługi i jednocześnie znacząco obniżyć jej koszty. Efekty, jakie można dzięki temu osiągnąć, są zależna od stopnia uszkodzenia elementu oraz doświadczenia i umiejętności osoby wykonującej naprawę. Właśnie dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się szkolenia Smart Repair. Jednak zdecydowanie najistotniejszym czynnikiem, który ma bezpośredni wpływ na powodzenie naprawy, jest odpowiedni dobór narzędzi do Smart Repair.

Czytaj dalej Narzędzia do Smart Repair

Zestawy PDR

Szukasz pomysłu na dobrą inwestycję do swojego warsztatu blacharsko-lakierniczego?

Chcesz kupić coś, co sprawi że klienci jeszcze chętniej będą korzystać z twoich usług? Jeśli tak, mamy  dla ciebie propozycję. Jest nim zestaw PDR. Rozbudowany o wszystkie potrzebne narzędzia zestaw PDR, pozwoli ci profesjonalnie i należycie wykonywać naprawy wgnieceń bez ich lakierowania.

Czytaj dalej Zestawy PDR

Zestaw do wyciągania wgnieceń

Technika usuwania wgnieceń bez lakierowania jest dziś daleko rozwinięta.

Coraz większa liczba warsztatów oferuje takie usługi, a klienci ustawiają się do nich w długich kolejkach. Jeżeli chcesz, aby również w twoim warsztacie zagościła taka usługa, to nie ma nic łatwiejszego, jak tylko zapisać się na kurs z PDR. Podczas praktycznego szkolenia dowiesz się jak dokonuje się napraw przy pomocy zestawu do usuwania wgnieceń.

Czytaj dalej