Nauka PDR

W twoim warsztacie coraz częściej pojawiają się klienci z niewielkimi uszkodzeniami na karoserii?

naprawa wgniecenia bez lakierowania

Są to wgniecenia od gradu lub delikatnego uderzenia w przeszkodę? Kiedy słyszą że jedyną opcją naprawy jest szpachla i lakierowanie rezygnują z usług i wolą jeździć z takim uszkodzeniem? To rozsądne z ich strony, bo naprawy blacharsko-lakiernicze zawsze obniżają wartość pojazdu, niosąc w przyszłości ryzyko pojawienia się rdzy. Ale można je zastąpić naprawami PDR, czyli usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Chcesz się nauczyć PDR?

Gdzie nauczyć się PDR?

Jeśli chcesz się nauczyć PDR, zapraszamy cię na szkolenia z usuwania wgnieceń. Podczas kursu dowiesz się wszystkiego co najważniejsze na temat tej metody. Tego, jakie narzędzia są niezbędne, jak należy je obsługiwać, konfigurować, a także do jakich uszkodzeń naprawa PDR jest najlepszą metodą. Szkolenia z usuwania wgnieceń to również szansa na zakup profesjonalnego zestawu narzędzi renomowanych firm. Inwestując w nowe umiejętności, zyskujesz nowych klientów i zwiększasz swoje zyski. Zapisz się już teraz na szkolenie i przekonaj się, że Twoi klienci właśnie na to czekali.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.