Opinie o szkoleniach PDR

Prowadzisz zakłada blacharsko-lakierniczy, a klienci coraz częściej pytają Cię o naprawy PDR. Na początku nie wiedziałeś o co chodzi?

Opinie o szkoleniach PDR 2019

Następnie rozpoznałeś temat sprawdzając opinie o szkoleniach PDR i  uważasz, że taka usługa znakomicie wpisałaby się w katalog oferowanych u ciebie usług? Dlaczego nie wykorzystać niszy na rynku i nie podnieść konkurencyjności swojej firmy? Specjalnie dla osób takich jak ty, organizujemy szkolenie PDR. Możesz w nim wziąć udział ty oraz twoi pracownicy. Kompleksowe szkolenie PDR nauczy cię wszystkiego co musisz wiedzieć, na temat usuwania wgnieceń bez lakierowania. Dowiesz się jak obsługiwać narzędzia, jak docierać od środka do najtrudniej zlokalizowanych wgnieceń oraz wielu innych przydatnych rzeczy.

Szkolenie PDR opinie

Paintless Dent Repair już na stałe zadomowiło się w kraju. Kursy PDR z tej techniki coraz chętniej korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów.  Wybór u kogo się uczyć jest trudną decyzją – dlatego należy wcześniej sprawdzać opinie o szkoleniach PDR. Dobrym źródłem informacji są fora, grupy na facebooku czy opinie w widoczne w wynikach Google. Pamiętaj, usuwanie wgnieceń bez lakierowania skraca znacząco technologiczny czas naprawy, ograniczając wydatki na użytkowanie samochodu zastępczego – naprawa może być wykonana nawet w kilkadziesiąt minut.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.