Szkolenia PDR

szkolenia pdr opinie

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, chcącą się przekwalifikować lub jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji tak jak my – trawiłeś we właściwe miejsce. W AUTO-TOM nauczysz się nowego, perspektywnicznego zawodu! U nas podczas szkolenia PDR poznasz tajniki sztuki profesjonalnego bezinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez lakierowania) i zostaniesz certyfikowanym technikiem PDR. Przeprowadzamy kursy PDR dla osób prywatnych, jak i tych prowadzących własną działalność gospodarczą oraz skierowanych przez urząd pracy.

Szczegóły szkolenia PDR

1. BEZPIECZNA FIRMA
AUTO-TOM znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (źródło) oraz współpracuje ze wszystkimi Urzędami Pracy. Weryfikacja firmy daje kursantom gwarancję dostarczania wysokich kompetencji szkoleniowych oraz pewność, że AUTO-TOM działa w 100% legalnie.

2. OGRMONE DOŚWIADCZENIE
Szkolenie przeprowadzane jest przez doświadczonego technika PDR z wieloletnią praktyką w zawodzie. Kursant uczy się od jednego z najlepszych specjalistów w Polsce, dzięki czemu sprawniej poznaje techniki usuwania wgnieceń oraz szybciej podnosi swoje kwalifikacje.

3. NIEWIELKIE GRUPY
Maksymalnie 5 osób podczas kursu. Niewielka ilość kursantów podczas szkolenia to dodatkowy komfort dla Ciebie. Poświęcamy Ci więcej uwagi i czasu, indywidualnie wyjaśniając wszelkie zagadnienia z zakresu usuwania wgnieceń.

4. CZAS TRWANIA
Podstawowy kurs trwa 2 dni robocze. To adekwatna ilość czasu, aby kursant poznał kluczowe techniki usuwania wgnieceń. Istnieje możliwość zapisania się na  5-dniowe szkolenie PDR z rozszerzonym programem.

5. NACISK NA PRAKTYKĘ
Szkolenie składa się z dwóch elementów: teorii (20%) oraz praktyki (80%). Kursant otrzymuje kompletną wiedzę, którą może wykorzystać podczas przeprowadzania własnych napraw.

6. ZAKRES SZKOLENIA
Kurs obejmuje:
– technika Glue Puller (wyciąganie wgnieceń za pomocą kleju),
– technika Smart Repair (wypychanie dołków od wewnętrznej strony karoserii),
– technika młoteczkowania (wygładzanie nierówności),
– technika linii i cieni (korzystanie z lamp PDR).

7. NARZĘDZIA PRACY
Zapewniamy komplet narzędzi PDR do ćwiczeń. Kursant nie musi dysponować własnym sprzętem. Wszystko, co niezbędne jest dostępne na miejscu. To ważne, aby nic nie rozpraszało ćwiczącego.

8. ODPOWIEDNIA REGENERACJA
W trakcie kursu zapewniamy gorący posiłek. Dostarczanie energii organizmowi i chwila oddechu na regenerację jest bardzo ważna – pomaga utrzymać maksymalne skupienie w trakcie ćwiczeń.

9. KOMFORTOWE WARUNKI
Kurs przeprowadzany jest komfortowych warunkach w nowo powstałym budynku. Do dyspozycji jest duża hala, biuro i wygodne pomieszczenia socjalne.

10. ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA
Finałem szkolenia jest otrzymanie przez kursanta certyfikatu. To dokument potwierdzający nabycie nowych umiejętności.

11. PO KURSIE
Kursant otrzymuje zawsze nasze pełne wsparcie przy swoich naprawach. Zachęcamy do dalszego zadawania pytań i dzielenia się z nami swoimi  nowymi wyzwaniami w świecie PDR. Wspólnie budujemy nasze relacje, które mogą zaowocować uczestnictwem w większych projektach.

Na pewno masz pytania, to oczywiste – dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wszystko dokładnie Ci wyjaśnić. Cieszymy się również z pozytywnych opinii o naszych szkoleniach PDR. Koniecznie zapytaj o najbliższy wolny termin kursu →

— Całkowita cena szkolenia to 1800 PLN netto.


Trafiłeś tutaj ponieważ szukałeś informacji związanych z:

  • Szkolenia PDR
  • Nauka PDR
  • Kurs PDR
  • Szkolenie Smart Repair
  • Szkolenie PDR opinie