SZKOLENIA PDR – KURS BEZINWAZYJNEGO USUWANIA WGNIECEŃ

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, chcącą się przekwalifikować lub jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji tak jak my – trawiłeś we właściwe miejsce. W AUTO-TOM nauczymy cię nowego zawodu! U nas podczas szkolenia PDR poznasz tajniki sztuki profesjonalnego bezinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez lakierowania) i zostaniesz certyfikowanym technikiem PDR. Przeprowadzamy kursy PDR dla osób prywatnych, jak i tych prowadzących własną działalność gospodarczą oraz skierowanych przez urząd pracy.

Szkolenie PDR. Kurs Bezinwazyjnego Usuwania Wgnieceń.

Szkolenie PDR – szczegóły

Weryfikacja. AUTO-TOM znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych oraz współpracuje ze wszystkimi Urzędami Pracy. Weryfikacja firmy daje kursantom gwarancję dostarczania wysokich kompetencji szkoleniowych oraz pewność, że AUTO-TOM działa w 100% legalnie.
Doświadczenie. Szkolenie przeprowadzane jest przez doświadczonego technika PDR z wieloletnią praktyką w zawodzie. Kursant uczy się od jednego z najlepszych specjalistów w Polsce, dzięki czemu sprawniej poznaje techniki usuwania wgnieceń oraz szybciej podnosi swoje kwalifikacje.
Szkolenie. Maksymalnie 5 osób podczas kursu. Niewielka ilość kursantów podczas szkolenia to dodatkowy komfort dla Ciebie. Poświęcamy Ci więcej uwagi i czasu, indywidualnie wyjaśniając wszelkie zagadnienia z zakresu usuwania wgnieceń.
Czas. Podstawowy kurs trwa 2 dni robocze. To adekwatna ilość czasu, aby kursant poznał kluczowe techniki usuwania wgnieceń. Istnieje możliwość zapisania się na  5-dniowe szkolenie PDR z rozszerzonym programem.
Praktyka. Szkolenie składa się z dwóch elementów: teorii (20%) oraz praktyki (80%). Kursant otrzymuje kompletną wiedzę, którą może wykorzystać podczas przeprowadzania własnych napraw.
Zakres.  Zakres szkolenia PDR:
– technika Glue Puller (wyciąganie wgnieceń za pomocą kleju),
– technika Smart Repair (wypychanie dołków od wewnętrznej strony karoserii),
– technika młoteczkowania (wygładzanie nierówności),
– technika linii i cieni (korzystanie z lamp PDR).
Narzędzia. Zapewniamy komplet narzędzi PDR do ćwiczeń. Kursant nie musi dysponować własnym sprzętem. Wszystko, co niezbędne jest dostępne na miejscu. To ważne, aby nic nie rozpraszało ćwiczącego.
Regeneracja. W trakcie kursu zapewniamy gorący posiłek. Dostarczanie energii organizmowi i chwila oddechu na regeneracje jest bardzo ważna – pomaga utrzymać maksymalne skupienie w trakcie ćwiczeń.
Warunki. Kurs przeprowadzany jest komfortowych warunkach w nowo powstałym budynku. Do dyspozycji jest duża hala, biuro i pomieszczenia socjalne.
Certyfikat. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat. To dokument potwierdzający nabycie nowych umiejętności.
Termin. Termin najbliższego kursu jest dostępny telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.
Cena. Cena dwudniowego, certyfikowanego szkolenia wynosi 1800 złotych netto.

Nauka PDR – kurs bezinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez lakierowania)

Na pewno masz pytania, to oczywiste – dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wszystko Ci dokładnie wyjaśnić. Koniecznie zapytaj o najbliższy wolny termin kursu.

Zadzwoń lub napisz do nas →