Szkolenie Smart Repair

Smart Repair to nazwa innowacyjnych technik usuwania drobnych uszkodzeń pojazdów.

Szkolenie Smart Repair 2019

Dzięki nim można skutecznie obniżyć koszty związane z naprawą, a także skrócić czas jej trwania i wyeliminowywać konieczność demontażu fabrycznie zamontowanych, wysokiej jakości części pojazdu. Metoda Smart Repair stosowana jest zarówno w warsztatach samochodowych, jak i przez osoby prywatne. W celu jak najlepszego wykorzystania możliwości, jakie daje ta technika, warto skorzystać ze szkolenia Smart Repair. Profesjonalne szkolenia z systemów Smart Repair pozwalają na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Pozwoli to na świadczenie usług serwisowych zarówno mobilnie, jak i stacjonarnie.

Gdzie zapisać się na szkolenie Smart Repair?

Szkolenia Smart Repair polecane są dla osób indywidualnych, pracowników i zarządzających salonami samochodowymi, pracowników i zarządzających warsztatami samochodowymi, punktów kosmetyki samochodowej oraz wszelkich firm, które świadczą usługi dla motoryzacji i są zainteresowane poszerzaniem swojej oferty, np. dla zakładów wulkanizacyjnych, myjni samochodowych czy stacji diagnostycznych. Tego typu szkolenia pozwalają skutecznie obniżyć koszty napraw i przyspieszyć czas świadczenia usług. Po ukończeniu szkolenia w profesjonalnym centrum szkoleniowym każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Tematyka szkoleń Smart Repair jest bardzo zróżnicowana. Jednym z najważniejszych aspektów jest usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania, czyli PDR Paintless Dent Repair. Ponadto uczestnicy szkolenia dowiadują się jak wykonać:

  • naprawę tapicerek skórzanych – przetarć, rozcięć czy ubytków, wraz z zabezpieczeniem tapicerek,
  • naprawę ubytków lakierniczych – usuwanie odprysków po kamieniach czy tzw. spotów,
  • naprawę szyb – usuwanie pęknięć, odprysków, pajączków czy zarysowań,
  • naprawę felg – usuwanie ubytków,
  • naprawdę tapicerek – usuwanie ubytków, dziur po papierosach itp.,
  • naprawę zderzaków i zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych,
  • naprawę plastików wewnętrznych – zarysowań czy przetarć.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.