Wyciąganie wgnieceń

Uszkodzenia karoserii samochodu szybko mogą popsuć humor każdemu kierowcy.

naprawa wgniecenia bez lakierowania

Oto twoje zadbane auto doczekało się pierwszego wgniecenia. Czy to z twojej winy, czy z winny innego kierowcy, zawsze boli tak samo. Dobra wiadomość jest taka, że teraz po wgnieceniach może być najmniejszego śladu. Również kiedy będziesz to miejsce sprawdzał miernikiem lakieru. Wyciąganie wgnieceń metodą PDR (Paintless Dent Repair) przynosi zachwycające rezultaty.

Czym jest wyciąganie wgnieceń?

Technika jest szybka, bez inwazyjna i może być stosowana do większości elementów karoserii samochodu, które można wypchnąć od środka lub wyciągnąć od zewnątrz. Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania najczęściej jest stosowana do uszkodzeń spowodowanych opadami gradu. Duża liczba wgniotek na dachu i masce jednoznacznie kwalifikuje samochód do wykonania naprawy metodą PDR. Korzystając z niej, twoje auto nadal zachowuje oryginalne parametry lakieru, a karoseria nie nosi żadnych śladów klasycznych napraw blacharsko-lakierniczych, dzięki czemu nie tracisz na wartości samochodu.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.