Zapisy na kurs PDR

Prowadzą Państwa warsztat blacharsko-lakierniczy?

usuwanie wgnieceń bez lakierowania kraków

Chcą zwiększyć dostępność usług i podnieść konkurencyjność firmy? Jednym ze sposobów jest wprowadzenie do swojej oferty nowości – PDR. Paintless Dent Repair to innowacyjna technologia usuwania wgnieceń z karoserii, bez potrzeby lakierowania elementu. W technice tej wykorzystuje się wyciąganie i wypychanie karoserii, z użyciem specjalistycznych narzędzi. Chcesz się zapisać na kurs PDR?

Gdzie warto zapisać się na kurs PDR?

Organizujemy profesjonalne szkolenia z usuwania wgnieceń metodą PDR. Posiadamy niezbędne doświadczenie, umiejętności i nowoczesne zaplecze technologiczne. Uczestnicząc w naszych kursach PDR, poznają Państwo zasadę działania i budowę urządzeń do Paintless Dent Repair, metody ich ustawiania, a także różne sposoby na usuwanie najtrudniejszych wgnieceń. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Zapewniamy Państwu niezbędne pomoce dydaktyczne, a każdy kurs PDR kończy się egzaminem i jest potwierdzony uzyskaniem certyfikatu z jego zaliczenia.

PDR to technologia usuwania wgnieceń, o którą coraz częściej pytają klienci. Pozwala ona przywrócić karoserię ich samochodów do pierwotnego stanu, bez wykonywania kosztownych napraw blacharsko-lakierniczych, które są jednym z głównym powodów utraty wartości samochodu.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.