Zestaw do wyciągania wgnieceń

Technika usuwania wgnieceń bez lakierowania jest dziś daleko rozwinięta.

Jaki zestaw do wyciągania wgnieceń?Jaki zestaw do wyciągania wgnieceń?

Coraz większa liczba warsztatów oferuje takie usługi, a klienci ustawiają się do nich w długich kolejkach. Jeżeli chcesz, aby również w twoim warsztacie zagościła taka usługa, to nie ma nic łatwiejszego, jak tylko zapisać się na kurs z PDR. Podczas praktycznego szkolenia dowiesz się jak dokonuje się napraw przy pomocy zestawu do usuwania wgnieceń.

Jaki zestaw do wyciągania wgnieceń?

W trakcie kursu PDR będziesz miał możliwość dokładniejszego poznania zestawu do wyciągania wgnieceń, a także nauczysz się ich prawidłowej obsługi. Całe szkolenie zostanie zakończone egzaminem. Jeżeli go zdasz, otrzymasz również certyfikat, którym będziesz mógł pochwalić się przed klientami. Technika PDR to przyszłość całej branży blacharsko lakierniczej. Zestawy do usuwania wgnieceń, które są do tego potrzebne nie kosztują fortuny, a dają ci realne możliwości podniesienia konkurencyjności w swojej firmie. Dostarczasz dzięki temu swoim klientom dokładnie tego, czego oczekiwali od długiego czasu. Umacniasz również swoja pozycję na rynku, szczególnie jeśli nikt z konkurencji nie oferował PDR w swoim zakładzie blacharsko-lakierniczym.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.