Koszt wyciągania wgnieceń

Czy do twojego warsztatu coraz częściej zaglądają klienci i pytają jaka cena wyciągania wgnieceń metodą PDR?

Jaka jest cena wyciągniecia wgniecenia?

Naprawa uszkodzeń karoserii bez lakierowania przyciąga klientów niczym magnes. To potencjalna oszczędność pieniędzy i krótki czas naprawy uszkodzenia. To rzeczywiście może kusić i stanowić nie lada zachętę do tego, aby sprawdzić jak w rzeczywistości metoda spisuje się z ich samochodem. Dlaczego zatem im tego nie umożliwić?

Jaki jest koszt wyciągania wgnieceń?

Jeśli chcesz aby twoja firma przynosiła ci coraz więcej korzyści, wystarczy zapisać się na jeden z organizowanych kursów PDR. W jego trakcie nauczysz się wszystkiego co potrzebne do sprawnego i dokładnego usuwania wgnieceń bez lakierowania. Co więcej, cena wyciągania wgnieceń może być przez ciebie kształtowana na dowolnym poziomie. Poza uczestnictwem w kursie i zakupem zestawu narzędzi PDR, nie będziesz ponosił żadnych dodatkowych kosztów, związanych z wykonywaniem takich napraw. Możesz zatem w pełni się cieszyć elastycznością i konkurencyjnością, której pozazdroszczą ci inne zakłady w twoim mieście.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.