Szkolenie PDR

szkolenia pdr opinie

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy, chcącą się przekwalifikować lub jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji tak jak my – trawiłeś we właściwe miejsce. W AUTO-TOM nauczysz się nowego, perspektywicznego zawodu! U nas podczas szkolenia PDR poznasz tajniki sztuki profesjonalnego bezinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez lakierowania) i zostaniesz certyfikowanym technikiem PDR. Przeprowadzamy kursy PDR dla osób prywatnych, jak i tych prowadzących własną działalność gospodarczą oraz skierowanych przez urząd pracy.

Szczegóły szkolenia PDR

1. BEZPIECZNA FIRMA

AUTO-TOM znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (źródło) oraz współpracuje ze wszystkimi Urzędami Pracy. Weryfikacja firmy daje kursantom gwarancję dostarczania wysokich kompetencji szkoleniowych oraz pewność, że AUTO-TOM działa w 100% legalnie.

2. OGROMONE DOŚWIADCZENIE

Szkolenie przeprowadzane jest przez doświadczonego technika PDR z wieloletnią praktyką w zawodzie. Kursant uczy się od jednego z najlepszych specjalistów w Polsce, dzięki czemu sprawniej poznaje techniki usuwania wgnieceń (zob. wyciąganie wgnieceń) oraz szybciej podnosi swoje kwalifikacje.

3. NIEWIELKIE GRUPY

Maksymalnie 5 osób podczas kursu. Niewielka ilość kursantów podczas szkolenia to dodatkowy komfort dla Ciebie. Poświęcamy Ci więcej uwagi i czasu, indywidualnie wyjaśniając wszelkie zagadnienia z zakresu usuwania wgnieceń.

4. CZAS TRWANIA

  • 2-dniowy kurs PDR to podstawowa i najczęściej wybierana opcja przez kursantów, stanowi adekwatną ilość czasu do poznania bazowych technik usuwania wgnieceń.
  • 5-dniowy kurs PDR to rozszerzona wersja 2-dniowego szkolenia. Mamy więcej czasu na przekazanie wiedzy, pokazania bardziej zaawansowanych metod PDR oraz eliminację błędów kursanta. To najlepsza opcja dla osób, które chcą zostać w przyszłości technikiem PDR.
  • 10-dniowy kurs PDR to dwukrotnie więcej czasu poświęconego dla Ciebie niż w kursie 5 dniowym. To także najpełniejszy rodzaj szkolenia, dzięki któremu dopracujesz technikę i wyeliminujesz błędy początkującego technika.
  • 1-dzień doszkalający to opcja, dla tych, którzy mieli już styczność z usuwaniem wgnieceń i potrzebują indywidualnego wsparcia i konsultacji, aby być jeszcze lepszym technikiem PDR.

5. NACISK NA PRAKTYKĘ

Szkolenie składa się z dwóch elementów: teorii (20%) oraz praktyki (80%). Kursant otrzymuje kompletną wiedzę, którą może wykorzystać podczas przeprowadzania własnych napraw.

6. ZAKRES SZKOLENIA

Kurs obejmuje:
– technika Glue Puller (wyciąganie wgnieceń za pomocą kleju),
– technika Smart Repair (wypychanie dołków od wewnętrznej strony karoserii),
– technika młoteczkowania (wygładzanie nierówności),
– technika linii i cieni (korzystanie z lamp PDR).

7. NARZĘDZIA PRACY

Zapewniamy komplet narzędzi PDR do ćwiczeń. Kursant nie musi dysponować własnym sprzętem. Wszystko, co niezbędne jest dostępne na miejscu. To ważne, aby nic nie rozpraszało ćwiczącego.

8. ODPOWIEDNIA REGENERACJA

W trakcie kursu zapewniamy gorący posiłek. Dostarczanie energii organizmowi i chwila oddechu na regenerację jest bardzo ważna – pomaga utrzymać maksymalne skupienie w trakcie ćwiczeń.

9. KOMFORTOWE WARUNKI

Kurs przeprowadzany jest komfortowych warunkach w nowo powstałym budynku. Do dyspozycji jest duża hala, biuro i wygodne pomieszczenia socjalne.

10. ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA

Finałem szkolenia jest otrzymanie przez kursanta certyfikatu. To dokument potwierdzający nabycie nowych umiejętności.

11. PO KURSIE

Kursant otrzymuje zawsze nasze pełne wsparcie przy swoich naprawach. Zachęcamy do dalszego zadawania pytań i dzielenia się z nami swoimi nowymi wyzwaniami w świecie PDR. Wspólnie budujemy nasze relacje, które mogą zaowocować uczestnictwem w większych projektach.

12. WYMIANA DOŚWIADCZEŃ ZAWODOWYCH

Każdego kursanta zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupy na facebooku. To wygodne miejsce, gdzie wymieniamy się doświadczeniami związanymi z usuwaniem wgnieceń oraz organizujemy się na większe, wspólne projekty. Grupę znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/groups/434347834142596/, prośby o dołączenie są weryfikowane.

Na pewno masz pytania, to oczywiste – dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wszystko dokładnie Ci wyjaśnić. Cieszymy się również z pozytywnych opinii o naszych szkoleniach PDR. Koniecznie zapytaj o najbliższy wolny termin kursu →

Ile kosztuje szkolenie PDR?

#Rodzaj szkolenia PDRCena
12-dniowy kurs PDR1800 zł
25-dniowy kurs PDR4500 zł
310-dniowy kurs PDR8150 zł
41-dzień indywidualnych zajęć900 zł

– ceny netto.

Bonus do obejrzenia

Po szkoleniu PDR takie cuda nie będą wyzwaniem dla Ciebie.


2-dniowy, podstawowy kurs usuwania wgnieceń bez lakierowania metodami PDR i Smart Repair kosztuje 1800 zł netto. 5-dniowy kurs PDR o rozszerzonym zakresie to koszt 4500 zł netto, natomiast indywidualny dzień zajęć to koszt 900 zł netto.

Kurs podstawowy trwa 2-dni robocze. Szkolenie z rozszerzonym zakresem trwa 5-dni roboczych, natomiast pełne szkolenie PDR trwa 10 dni. Istnieje również możliwość umówienia się na 1-dniowe indywidualne zajęcia.

Znacznie powyżej średniej krajowej. W tej profesji przychody na poziomie 10.000 zł i (znacznie) więcej nie są zaskoczeniem dla dobrego technika PDR.

Od kilku do kilkunastu miesięcy, aby samodzielnie wykonywać naprawy na akceptowalnym poziomie. Osoby ze smykałką do tematu - krócej, osoby z mniejszymi predyspozycjami - dłużej.

Nie trzeba mieć doświadczenia przed szkoleniem. Ważne za to są chęci i predyspozycje manualne, a także cechy takie jak, cierpliwość i skrupulatność.

Tak. W AUTO-TOM, można umówić się na indywidualne zajęcia dla zaawansowanych. Ciągły samorozwój i podnoszenie kwalifikacji to cechy dobrego technika PDR.

Warto wybierać takie ośrodki, które znajdują się w państwowych rejestrach instytucji szkoleniowych, a także posiadają dobre i wiarygodne opinie oraz indywidualne i kompleksowe podejście wraz ze wsparciem po ukończeniu kursu.

Szkolenia z zakresu usuwania wgnieceń metodami PDR i Smart Repair powadzi doświadczony technik PDR Tomasz Tomaszewski, właściciel AUTO-TOM.

Przy kursach wielodniowych preferujemy małe grupy maksymalnie do 5 osób. W szkoleniach jednodniowych, uzupełniających działamy indywidualnie z kursantem.

Tak, wiedza teoretyczna jest ważna, ale nie najważniejsza. Warto wiedzieć i przewidzieć np. jak może zachować się dany element w trakcie naprawy oraz jakie rozwiązania są najlepsze przy różnych typach i miejscach uszkodzeń.

Kurs PDR obejmuje teoretyczne i praktyczne zajęcia z techniki Gule Puller, Smart Repair, Młoteczkowania oraz Linii i Cieni.

W trakcie kursu nie są potrzebne własne narzędzia PDR do usuwania wgnieceń. Wszystkie niezbędne rzeczy i materiały do pracy są udostępniane kursantom na miejscu.

To, co wyróżnia szkolenia PDR w AUTO-TOM, to wsparcie po zakończeniu kursu. W każdej chwili możesz do nasz zadzwonić lub przyjechać i zapytać o każdą rzecz związaną z usuwaniem wgnieceń. Dla nas jesteś osobą, z którą chcemy w przyszłości współpracować.

- AUTO-TOM