Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Częstochowa

Usuwanie wgnieceń Częstochowa
Usuwanie wgnieceń Częstochowa

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Częstochowy wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Częstochowy słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Częstochową a Opatowem wynosi 203 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 2h i 45 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 11 litrów oleju napędowego za ok. 51 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 19 litrów benzyny za ok. 87 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Częstochowa

Częstochowa to miasto w południowej Polsce nad rzeką Wartą, liczące 220 433 mieszkańców, co czyni ją trzynastym co do wielkości miastem w Polsce. Od 1999 roku znajduje się w województwie śląskim (podział administracyjny), a wcześniej była stolicą województwa częstochowskiego (1975-1998). Częstochowa jest jednak historycznie częścią Małopolski, a nie Śląska, a przed 1795 r. należała do województwa krakowskiego. Częstochowa położona jest na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Jest największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w północnej części województwa śląskiego.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa