Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Gdańsk

Usuwanie wgnieceń Gdańsk
Usuwanie wgnieceń Gdańsk

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Gdańska wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Gdańska słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Gdańskiem a Opatowem wynosi 532 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 5h i 33 minuty.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 23 litry oleju napędowego za ok. 106 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 50 litrów benzyny za ok. 225 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Gdańsk

Gdańsk to miasto na wybrzeżu Bałtyku w północnej Polsce. Liczący 470 907 mieszkańców Gdańsk jest stolicą i największym miastem województwa pomorskiego oraz jednym z najbardziej znaczących miast w kulturalnym i geograficznym regionie Kaszub. Jest głównym portem morskim Polski i centrum czwartego co do wielkości obszaru metropolitalnego kraju. Miasto położone jest na południowym krańcu Zatoki Gdańskiej nad Morzem Bałtyckim, w konurbacji z Gdynią, miastem uzdrowiskowym Sopotem oraz gminami podmiejskimi, tworzącymi obszar metropolitalny o nazwie Trójmiasto, którego liczba mieszkańców zbliża się do 1,4 mln. Gdańsk leży u ujścia Motławy, połączony z Leniwką, odgałęzieniem w delcie pobliskiej Wisły, która w 60 procentach odwadnia Polskę i łączy Gdańsk ze stolicą Polski, Warszawą. Wraz z pobliskim portem w Gdyni, Gdańsk jest również znaczącym ośrodkiem przemysłowym.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa