Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Poznań

Usuwanie wgnieceń Poznań
Usuwanie wgnieceń Poznań

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Poznania wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Poznania słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Poznaniem a Opatowem wynosi 429 km.
  • Tę trasę można pokonać w ok. 4h i 43 minuty.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 19 litrów oleju napędowego za ok. 86 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 40 litrów benzyny za ok. 182 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Metoda PDR – dowiedz się więcej

Poznań

Poznań to miasto nad rzeką Wartą w zachodnio-centralnej Polsce, w regionie wielkopolskim. Najbardziej znane jest z renesansowego Starego Miasta i Katedry Ostrowskiej. Obecnie Poznań jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i biznesowym oraz jednym z najbardziej zaludnionych regionów Polski z wieloma regionalnymi zwyczajami, takimi jak Jarmark Świętojański, tradycyjne rogaliki św. Marcina i lokalny dialekt.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa