Usuwanie wgnieceń Zielona Góra

Usuwanie wgnieceń Zielona Góra
Usuwanie wgnieceń Zielona Góra

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Zielonej Góry wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Zielonej Góry słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Zieloną Górą a Opatowem wynosi 562 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 5h i 54 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 30 litrów oleju napędowego za ok. 142 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 53 litry benzyny za ok. 240 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.

Zielona Góra

Zielona Góra jest największym miastem w województwie lubuskim, położonym w zachodniej Polsce, liczącym 141.222 mieszkańców (2019 r.). Zielona Góra znajduje się w województwie lubuskim od 1999 roku, przedtem była stolicą województwa zielonogórskiego w latach 1950-1998. Jest siedzibą sejmiku wojewódzkiego z wyboru, natomiast siedziba centralnie powołanego wojewody znajduje się w mieście Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra ma korzystne położenie geograficzne, jest położona niedaleko granicy polsko-niemieckiej oraz na kilku międzynarodowych szlakach drogowych i kolejowych łączących Skandynawię z Europą Południową i Warszawę z Berlinem. Region ten jest również ściśle związany z winnicami i organizuje coroczne Święto Winiarskie.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa