Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Zielona Góra

Usuwanie wgnieceń Zielona Góra
Usuwanie wgnieceń Zielona Góra

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Zielonej Góry wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Zielonej Góry słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Zieloną Górą a Opatowem wynosi 562 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 5h i 54 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 30 litrów oleju napędowego za ok. 142 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 53 litry benzyny za ok. 240 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Metoda PDR – dowiedz się więcej

Zielona Góra

Zielona Góra jest największym miastem w województwie lubuskim, położonym w zachodniej Polsce, liczącym 141.222 mieszkańców (2019 r.). Zielona Góra znajduje się w województwie lubuskim od 1999 roku, przedtem była stolicą województwa zielonogórskiego w latach 1950-1998. Jest siedzibą sejmiku wojewódzkiego z wyboru, natomiast siedziba centralnie powołanego wojewody znajduje się w mieście Gorzów Wielkopolski. Zielona Góra ma korzystne położenie geograficzne, jest położona niedaleko granicy polsko-niemieckiej oraz na kilku międzynarodowych szlakach drogowych i kolejowych łączących Skandynawię z Europą Południową i Warszawę z Berlinem. Region ten jest również ściśle związany z winnicami i organizuje coroczne Święto Winiarskie.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa