Opinie o kursie PDR
i usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM

Wszystkie poniższe opinie dotyczą usługi usuwania wgnieceń oraz kursów PDR i pochodzą z naszego facebooka oraz google. Można je zweryfikować klikając w link przy dacie. Pisownia została zachowana w oryginale.

5 ★★★★★ Piotr N.
Polecam
9 stycznia 2021


5 ★★★★★ Zbigniew K.
Naprawa samochodu wykonana perfekcyjnie. Wysokiej klasy specjaliści od wgnieceń. Szczerze polecam.
21 listopada 2021


5 ★★★★★ Wiesław K.
Perfekcja to mało powiedziane polecam
19 stycznia 2020


5 ★★★★★ Adm C.
Najlepszy warsztat z jakim miałem do czynienia, szybko, profesjonalnie, jakość. Warto przyjechać z daleka. Robia nawet trudne przypadki których inne warsztaty nie chcą się podjąć.
12 stycznia 2020


5 ★★★★★ Piotr S.
Rewelacyjne naprawianie nawet bardzo trudnych wgnieceń. Polecam!
grudzień 2019


5 ★★★★★ Marcin K.
Witam, najwyższy czas wystawić opinie Tomkowi, trochę czasu minęło od szkolenia ponad 6 miesięcy i co mogę napisać, szkolenie pomogło mi niesamowicie ,grzebałem dołki sam ponad 1.5 roku z mizernym skutkiem . Tomek dał mi wiedzę bezcenną a umiejętności musiałem nabyć sam i tak się stało, prowadzę dziś własną działalność Auto-Magic gdzie można zobaczyć filmy zdjęcia moich prac . Tomek potrafi wyszkolić dobrego fachowca. Najgorsze w nauce PDR jest to że, nie nauczycie się tego w tydzień ani miesiąc, Tomek na szkoleniach nie sciemnia nauka trwa kilka lat, mi zajęło 2 lata i nadal się uczę, ale bez wskazówek Tomka nie dał bym rady .Dzięki Tomek za wszystko, za to że pracuje w PDR i na brak klientów nie mogę narzekać tak jak mówiłeś jak będzie dokładność to będą i klienci, jeszcze jedno dziękuje za dobranie narzędzi tak bym mógł pracować jako technik PDR.Dla wszystkich co chcą się nauczyć PDR nie wydawajcie po 6 tyś zł na inne szkolenia tylko idźcie do Tomka .
10 marca 2018


5 ★★★★★ Robert W.
Profesjonalna i szybka naprawa. Miłe podejście do klienta. Cena za usługę bardzo atrakcyjna. Uratowanie auta przed cięciem, spawaniem i szpachlowaniem w serwisie – bezcenne. Polecam w 100%
7 grudnia 2017


5 ★★★★★ Marek F.
Pełen szacunek dla Tomka za to jak prowadzi szkolenie, jak podchodzi do kursantów. Widać, że to kocha i jest profesjonalistą w swoim fachu.
13 listopada 2017


5 ★★★★★ Riko S.
Polecam firmę Auto-Tom za profesjonalne podejście do kursantów oraz dziękuje za wyczerpanie tematu na kursie. Przez lata pracy widać że prowadzący siedzi w tym po uszy i jest mu z tym dobrze. Lepiej bym nie trafił. Pozdrawiam!
8 listopada 2017


5 ★★★★★ Witold P.
Pełen profesjonalizm w tym co robią.Odebralem samochod po gradobiciu .A efekt naprawy przeszedł wręcz moje oczekiwania.Przy czym wszystko odbyło sie w miłej atmosferze, bez żadnych niejasności przy płatności za usługe,gdyż byłem poinformowany jaki będzie koszt naprawy.Polecam wszystkim,A pana Tomka i jego brata pozdrawiam.
24 stycznia 2017


5 ★★★★★ Adam G.
Pełen profesjonalizm, super atmosfera, odpowiednie podejście do kursantów. Polecam w stu procentach!!
14 marca 2017

5 ★★★★★ Kamil P.
Prawdziwy fachowiec jeśli wgniotki to tylko Tomasz.
6 lutego 2017


5 ★★★★★ Maciej W.
Bardzo polecam tą firmę ! solidna i fachowa robota
– 28 października 2016


5 ★★★★★ Maciej B.
Pełen profesjonalizm.
29 listopada 2016


5 ★★★★★ Paweł M.
Najlepsze wyciąganie wgniotek.
8 marca 2015


5 ★★★★★ Michał P.
Chłopaki znają się na rzeczy.
27 listopada 2013