Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Gdynia

Usuwanie wgnieceń Gdynia
Usuwanie wgnieceń Gdynia

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Gdyni wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Gdyni słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Gdynią a Opatowem wynosi 550 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 5h i 42 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 30 litrów oleju napędowego za ok. 139 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 52 litry benzyny za ok. 235 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Naprawa wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Gdynia

Gdynia to miasto w północnej Polsce. Nad Zatoką Gdańską, na południowym wybrzeżu Bałtyku, jest głównym portem morskim i drugim co do wielkości miastem w województwie pomorskim po Gdańsku. Gdynia liczy 246.348 mieszkańców, co czyni ją dwunastym co do wielkości miastem w Polsce. Jest częścią konurbacji z miastem uzdrowiskowym Sopotem, miastem Gdańsk oraz gminami podmiejskimi, które razem tworzą obszar metropolitalny zwany Trójmiastem, liczący ponad 1 000 000 mieszkańców.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa