Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Białystok

Usuwanie wgnieceń Białystok
Usuwanie wgnieceń Białystok

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Białegostoku wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Białegostoku słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Białymstokiem a Opatowem wynosi 404 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 4h i 11 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 21 litrów oleju napędowego za ok. 99 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 37 litry benzyny za ok. 171 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Białystok

Białystok jest największym miastem w północno-wschodniej Polsce i stolicą województwa podlaskiego. Białystok jest dziesiątym co do wielkości miastem w Polsce, drugim pod względem gęstości zaludnienia i trzynastym pod względem powierzchni. Białystok położony jest na Wyżynie Białostockiej Równiny Podlaskiej, nad rzeką Białą. W przeszłości przyciągał on imigrantów z innych części Polski i spoza niej, zwłaszcza z Europy Środkowej i Wschodniej. Sprzyja temu pobliska granica z Białorusią, która stanowi również wschodnią granicę Unii Europejskiej, a także strefa Schengen. Miasto i sąsiadujące z nim gminy stanowią metropolię Białystok. W mieście panuje ciepły, kontynentalny klimat letni, charakteryzujący się ciepłymi latami i długimi mroźnymi zimami. Lasy stanowią istotną część charakteru Białegostoku i zajmują ok. 1 756 ha (4 340 akrów) (17,2% powierzchni administracyjnej miasta), co plasuje go na piątym miejscu wśród najbardziej zalesionych miast w Polsce.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa