Cena usuwania wgnieceń

Wszystkim zainteresowanym ceną usuwania wgnieceń bez lakierowania powtarzamy jak mantrę, że każde wgniecenie jest inne. Dlatego też, za uczciwe i rzetelne podejście uznajemy wycenianie każdej naprawy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg czynników, które mają wpływ na jej końcowy koszt.

Od czego zależy cena usunięcia wgniecenia bez lakierowania?

Cena naprawy zależy od bardzo wielu czynników, bierzemy pod uwagę m.in. szacunkowy czas pracy, dostępność do wgniecenia, miejsce uszkodzenia, wielkość dołka, stopień skomplikowania, ilości wgniotek, ilości zagnieceń, głębokości wgniecenia, ilości użytych materiałów czy dobór metody naprawy. Ze względu na ilość zmiennych podanie kosztu na podstawie sztywnego cennika jest dalekie od dobrej praktyki technika PDR.

Jak można sprawdzić cenę usunięcia wgniecenia?

Istnieją trzy sposoby na poznanie ceny usunięcia wgniecenia.

#1. Wyślij zdjęcia uszkodzeń

Pierwszy polega na zrobieniu zdjęć elementów do naprawy i przesłaniu ich na adres:

Im więcej zdjęć dobrej jakości otrzymamy, tym precyzyjniejszy koszt będziemy w stanie podać. Zazwyczaj udaje nam się odpowiedzieć na maila tego samego dnia.

#2. Przyjedź do nas

Drugi sposób na poznanie ceny naprawy to osobisty przyjazd do naszego biura. Na miejscu technik PDR dokona oględzin uszkodzeń i poda koszt naprawy. W razie konieczności do Państwa dyspozycji jest komfortowa poczekania w nowopowstałym budynku.

#3. Przyjedziemy do Ciebie

Trzeci sposób to przyjazd naszego technika PDR do Państwa i tam dokonania analizy i wyceny. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Dlaczego warto?

Po przeprowadzeniu tysięcznej naprawy przestaliśmy liczyć, tak dużo ich było. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta, które zagwarantowane jest jakością naszej pracy. Jesteśmy otwarci na potrzeby i specjalne prośby właścicieli naprawianych samochodów. Ta elastyczności wyróżnia nas 🙂

Dodatkowe informacje

Realizujemy naprawy z ubezpieczenia. Przedstawiamy formalne kosztorysy. Rozliczamy się na podstawie faktur VAT. Działamy kompleksowo B2B oraz B2C.

Najczęściej zadawane pytania o cenę usuwania wgnieceń

Poniżej znajdziesz 3 najczęściej zadawane pytania o cenę usuwania wgnieceń. Kliknij w pytanie, aby rozwinąć odpowiedź.

Ile kosztuje usuwanie wgnieceń?

Każde wgniecenie jest inne i wymaga indywidualnej oceny, dlatego też ciężko jest podać sztywne ceny napraw. Zachęcamy do kontaktu po szczegóły wycen.


W jaki sposób można wycenić naprawę?

Istnieją trzy proste sposoby na szybką wycenę napraw: 1) Wyślij zdjęcia uszkodzeń na nasz adres mailowy, 2) Przyjedź do nas na oględziny, 3) Przyjedziemy do Ciebie.


Ile trwa wycena?

Wycena pojedynczych uszkodzeń jest procesem szybkim i zajmuje tylko kilka chwil. Gdy auto ma kilkaset wgnieceń (np. po gradobiciu) – wycena może trwać do kilkunastu minut.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa