Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Kraków

Usuwanie wgnieceń Kraków
Usuwanie wgnieceń Kraków

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania 2008. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Krakowa wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Krakowa słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Krakowem a Opatowem wynosi 152 km.
  • Tę trasę można pokonać w ok. 2h i 30 minuty.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 6,5 litra oleju napędowego za ok. 30 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 14 litrów benzyny za ok. 65 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Naprawa wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Kraków

Kraków jest drugim co do wielkości i jednym z najstarszych miast w Polsce. Położony nad Wisłą w województwie małopolskim, miasto pochodzi z VII wieku. Kraków był oficjalną stolicą Polski do 1596 roku i tradycyjnie był jednym z wiodących ośrodków polskiego życia akademickiego, gospodarczego, kulturalnego i artystycznego. Uznawany za jedno z najpiękniejszych miast Europy, jego Stare Miasto zostało ogłoszone pierwszym na świecie Światowym Dziedzictwem UNESCO.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa