Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Opole

Usuwanie wgnieceń Opole
Usuwanie wgnieceń Opole

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Opola wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Opola słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Opolem a Opatowem wynosi 327 km.
  • Tę trasę można pokonać w ok. 3h i 57 minuty.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 18 litrów oleju napędowego za ok. 82 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 31 litrów benzyny za ok. 140 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania – dowiedz się więcej

Opole

Opole to miasto położone w południowej Polsce nad rzeką Odrą i historyczna stolica Górnego Śląska. Liczące około 128.035 mieszkańców (grudzień 2019 r.) jest stolicą województwa opolskiego i siedzibą powiatu opolskiego. Ze swoją długą historią sięgającą VIII wieku, Opole jest jednym z najstarszych miast w dzisiejszej Polsce. Jest również najmniejszym miastem w Polsce, które jest największym miastem w swoim województwie.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa