Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Sosnowiec

Usuwanie wgnieceń Sosnowiec
Usuwanie wgnieceń Sosnowiec

Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania od 2008 roku. Przez ten czas trafiło do nas wiele osób z Sosnowca wraz ze swoimi samochodami. Wszystkim udało się pomóc i wyciągnąć wgniecenia bez potrzeby lakierowania oszczędzając ich czas i pieniądze. Cieszymy się, że dzięki ich rekomendacjom coraz więcej osób z Sosnowca słyszy o dobrze wykonanym usuwaniu wgnieceń w AUTO-TOM z Opatowa.

Kontakt

AUTO-TOM, Tomasz Tomaszewski
(+48) 601-840-366 / usuwanie wgnieceń
(+48) 722-387-063 / szkolenia PDR i narzędzia PDR
[email protected]

Ciekawostki

  • Odległość między Sosnowcem a Opatowem wynosi 219 km.
  • Tę trasę można przejechać samochodem w ok. 2h i 48 minut.
  • Kia Cee’d III 1.6 CRDI spali niecałe 12 litrów oleju napędowego za ok. 55 PLN.
  • Volvo S90 2.0 spali 21 litrów benzyny za ok. 93 PLN.
  • W Opatowie mieszka 6.500 mieszkańców.
  • Metoda PDR – dowiedz się więcej

Sosnowiec

Sosnowiec jest przemysłowym powiatem miejskim w Zagłębiu Dąbrowskim w południowej Polsce, w województwie śląskim, będącym jednocześnie częścią związku miejskiego Metropolii Śląskiej. Położony we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Sosnowiec jest jednym z miast aglomeracji katowickiej, która jest aglomeracją liczącą 2,7 mln mieszkańców, a także większą aglomeracją górnośląską zamieszkałą przez około 5,3 mln osób. W grudniu 2019 r. miasto liczy 199 974 mieszkańców.


Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski
Doświadczony technik PDR i właściciel AUTO-TOM. Od 2008 roku zawodowo zajmujący się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Wielokrotny zdobywca czołowych miejsc w międzynarodowych zawodach w wyciąganiu wgnieceń International Automotive Smart Repair Exhibition.

Tomasz Tomaszewski na Facebooku
Strona internetowa