Opinie o szkoleniach PDR

Prowadzisz zakłada blacharsko-lakierniczy, a klienci coraz częściej pytają Cię o naprawy PDR. Na początku nie wiedziałeś o co chodzi?

Następnie rozpoznałeś temat sprawdzając opinie o szkoleniach PDR i  uważasz, że taka usługa znakomicie wpisałaby się w katalog oferowanych u ciebie usług? Dlaczego nie wykorzystać niszy na rynku i nie podnieść konkurencyjności swojej firmy? Specjalnie dla osób takich jak ty, organizujemy szkolenie PDR. Możesz w nim wziąć udział ty oraz twoi pracownicy. Kompleksowe szkolenie PDR nauczy cię wszystkiego co musisz wiedzieć, na temat usuwania wgnieceń bez lakierowania. Dowiesz się jak obsługiwać narzędzia, jak docierać od środka do najtrudniej zlokalizowanych wgnieceń oraz wielu innych przydatnych rzeczy.

Czytaj dalej Opinie o szkoleniach PDR

Szkolenie Smart Repair

Smart Repair to nazwa innowacyjnych technik usuwania drobnych uszkodzeń pojazdów.

Dzięki nim można skutecznie obniżyć koszty związane z naprawą, a także skrócić czas jej trwania i wyeliminowywać konieczność demontażu fabrycznie zamontowanych, wysokiej jakości części pojazdu. Metoda Smart Repair stosowana jest zarówno w warsztatach samochodowych, jak i przez osoby prywatne. W celu jak najlepszego wykorzystania możliwości, jakie daje ta technika, warto skorzystać ze szkolenia Smart Repair. Profesjonalne szkolenia z systemów Smart Repair pozwalają na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Pozwoli to na świadczenie usług serwisowych zarówno mobilnie, jak i stacjonarnie.

Czytaj dalej Szkolenie Smart Repair

Zapisy na kurs PDR

Prowadzą Państwa warsztat blacharsko-lakierniczy?

Chcą zwiększyć dostępność usług i podnieść konkurencyjność firmy? Jednym ze sposobów jest wprowadzenie do swojej oferty nowości – PDR. Paintless Dent Repair to innowacyjna technologia usuwania wgnieceń z karoserii, bez potrzeby lakierowania elementu. W technice tej wykorzystuje się wyciąganie i wypychanie karoserii, z użyciem specjalistycznych narzędzi. Chcesz się zapisać na kurs PDR?

Czytaj dalej Zapisy na kurs PDR

Nauka PDR

W twoim warsztacie coraz częściej pojawiają się klienci z niewielkimi uszkodzeniami na karoserii?

Są to wgniecenia od gradu lub delikatnego uderzenia w przeszkodę? Kiedy słyszą że jedyną opcją naprawy jest szpachla i lakierowanie rezygnują z usług i wolą jeździć z takim uszkodzeniem? To rozsądne z ich strony, bo naprawy blacharsko-lakiernicze zawsze obniżają wartość pojazdu, niosąc w przyszłości ryzyko pojawienia się rdzy. Ale można je zastąpić naprawami PDR, czyli usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Chcesz się nauczyć PDR?

Czytaj dalej Nauka PDR