Zestawy PDR

Szukasz pomysłu na dobrą inwestycję do swojego warsztatu blacharsko-lakierniczego?

Jaki zestaw PDR wybrać?

Chcesz kupić coś, co sprawi że klienci jeszcze chętniej będą korzystać z twoich usług? Jeśli tak, mamy  dla ciebie propozycję. Jest nim zestaw PDR. Rozbudowany o wszystkie potrzebne narzędzia zestaw PDR, pozwoli ci profesjonalnie i należycie wykonywać naprawy wgnieceń bez ich lakierowania.

Jakie zestawy PDR warto wybrać?

Oczywiście, samo posiadanie narzędzi nie jest wystarczające, aby w pełni opanować tę sztukę. Konieczne będzie jeszcze uczestnictwo w kursie PDR. Biorąc w nim udział, dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Tego, jak należy dostosować siłę magnesu do rodzaju uszkodzenia, w których miejscach przymocować narzędzia, jak korzystać z otworów technologicznych, znajdujących się w karoserii, a także jak regulować narzędzia dla uzyskania najlepszych efektów pracy. Zestaw PDR, w połączeniu z takim szkoleniem może ci w krótkim czasie przynieść wymierne korzyści, czyniąc cię jednym z lepszych specjalistów PDR na swoim terenie.

Autor: Tomasz Tomaszewski

Technik i instruktor PDR. W 2008 założył firmę AUTO-TOM. Specjalista w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Pasjonat polskiej motoryzacji.